misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Dolnośląskie – atrakcje dla maluchów

Międzyzdroje  - nadmorska plaża
We Wrocławiu, metropolii województwa , trzeba pokazać latoroślom oszałamiające zabytki na Starym Mieście, poszukać komicznych krasnali wyczekujących na podróżników w najbardziej zadziwiających miejscach jak też odwiedzić jeden z najogromniejszych jak też najciekawszych krajowych zoologicznych ogrodów.
Większą część wartościowych staroci Dolnego Śląska w miniaturce możesz obejrzeć w Kowarach w Parku Miniatur.

tablica
Autor: Franklin Park Library
Źródło: http://www.flickr.com
Opłaci się choćby przez godzinę poczuć się niczym Alicja w Krainie Czarów. Dolnośląskie to również liczne szlaki podziemne – kopalnia złota, Jaskinia Niedźwiedzia bądź Kompleks Sztolni Podziemnych . Nietuzinkowe wrażenia gwarantowane!
Należy też odwiedzić Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej w Dziewinie. Jest to również kapitalny pomysł na wycieczki szkolne. Dostatnia propozycja programowa Ośrodka, romantyczne krajobrazy wsi oraz nowoczesny domek z infrastrukturą o charakterystyce ekologicznej to kapitalny sposób na czynny wypoczynek dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Instruktorska kadra sprawi, iż zajęcia staną się dla dzieciaków nie wyłącznie zabawą, uzupełnioną o wartości naukowe.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Autor: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/
Bez względu na to, w jakiej części Wrocławia się pojawimy, możemy być pewni, że spotkamy dosyć niezwykłych jego mieszkańców. Mowa rzecz jasna o krasnoludach, których ilość oscyluje w granicach trzystu. Nie warto się do niej jednakże przyzwyczajać, rośnie bowiem systematycznie.

Co więcej, choć wszystkie krasnale cechują się małym wzrostem, każdy posiada nieco inny charakter oraz . Możesz pobawić się z dziećmi w grę pod nazwą „Kto znajdzie krasnala”. Jedno jest pewne – w owych stronach nie możesz się nudzić.