misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Dar świetny dla każdego malucha

zabawka Furby
Każde dziecko kocha zabawki. Jest to dla nich nie tylko forma zwyczajnej rozrywki, ale też poznawanie przyszłych ról społecznych, wobec tego rodzice muszą pozwalać maluchom na beztroskie chwile. Rzecz jasna, koniecznością jest rozsądne poszukiwanie zabawek, które się kupuje. Przede wszystkim, muszą być bezpieczne. Powinny mieć wszystkie istotne atesty, gdyż wyłącznie w takim przypadku ma się pewność, że zabawka będzie naprawdę dobrą inwestycją.

Furby
Autor: S. J. Pyrotechnic
Źródło: http://www.flickr.com
Zróżnicowany wybór sprawia, że każdy rodzic na pewno znajdzie coś dla swojego dziecka. Największym krzykiem mody jest furby, interaktywny pluszak. Ma dosyć atrakcyjny wygląd, który zainteresuje każde dziecko. Poza tym, wymaga stałej uwagi oraz opieki. Zabawkę należy karmić, a ona odwdzięcza się zadowoleniem. Jest to znakomita szkoła (zobacz również szkoła dla dzieci z zespołem aspergera) życia i przygotowanie dziecka do posiadania prawdziwego zwierzęcia. Furby to zabawka stosowna zazwyczaj dla nieco starszych dzieci, które będą potrafiły wystarczająco wykorzystać jej możliwości. Jest łatwo dostępna, a jej cena nie jest duża, wobec tego to idealna alternatywa dla każdego rodzica, który pragnie nauczyć własne dziecko odpowiedzialności oraz dbałości o innych.

białe Furby
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawka jest przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dla dziewcząt. Dostępne są różne kolory, więc maluch może wybrać ten ulubiony.

Zaabsorbował Cię opisywany tekst? Zobacz i sprawdź koniecznie (http://www.fiorino.eu/ekoTuptusie) koniecznie, tu znajdziesz coś, co najprawdopodobniej też będzie równie ciekawe.

Podarunek w formie takiego pluszaka sprawdzi się na urodziny bądź w czasie innej okazji. Chociażby, jeśli pociecha bardzo chce mieć psa albo kota, ale rodzice martwią się, że nie będzie chciało się nim stosownie zająć lub nie jest nadal dość duże, aby zrozumieć potrzeby zwierzęcia, furby stanowi idealne doświadczenie. Na bazie tego, jak dziecko obchodzi się z tą zabawką, która reaguje jak żywe stworzenie oraz wymaga takiej samej opieki, rodzice mają możliwość ocenić, czy ich pociecha rzeczywiście jest gotowa, aby mieć także prawdziwe zwierzę.

Co więcej, zabawka jest całkiem bezpieczna, spełnia wszystkie normy, tym samym można ją kupić dziecku bez jakichkolwiek obaw. Dzięki wzajemnym interakcjom, furby doskonale działa na dziecięcy rozwój, może zastępować brak innych maluchów w bliskim otoczeniu. Pluszak bowiem jest bardzo nowoczesną konstrukcją, która z powodzeniem może imitować prawdziwe zwierze. Na pewno szybko stanie się dla dziecka przyjacielem – zobacz także inne zabawki.