dla dzieci i o dzieciach

Człowiek od zarania dziejów pragnie otaczać się ślicznymi, a zarazem luksusowymi towarami

Produkty luksusowe od bardzo dawna fascynują ludzkość i, co warte uwypuklenia, tak panie, jak i panów w każdym wieku. Im konkretny produkt pozostaje bardziej wyszukanym, tym większym będzie cieszył się powodzeniem.

www

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Droga diamentowa biżuteria dla elegantek oraz szykowne nesesery przeznaczone dla biznesmenów – to tylko wybrane artykuły, które podnoszą ciśnienie krwi. Szukając jednego wyrazu, który nazywałby produkty z górnej półki, posłużyliśmy się frazą towary luksusowe, jednak nie jest to jedyne wyrażenie, jakie możemy wykorzystać. Wertując zasoby sieci z pewnością nie pominiemy nieco dziwnie brzmiącego określnika chou chou, który wedle zamieszczonych tuż obok informacji ma pozostawać w pewnym sensie wyznacznikiem luksusu.

I nic zaskakującego w fakcie, że wyżej rzeczone określenie posłużyło twórcom damskich ozdób na przegub dłoni. Chou Chou (krainazabawy – lalki chou chou dla dzieci) to niezwykle nieklepana bransoletka, a ściślej mówiąc, niewielki paseczek noszony na damskiej ręce. Nie jest to jednak taki całkiem zwyczajny przedmiot. O jego niecodzienności przesądza treść marzenia, które

Dziecko

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com

wyszywa się na wewnętrznej stronie. A to prowadzi do oczywistego wniosku: taka bransoletka jest niczym amulet, a jego noszenie ma pomóc dwudziestolatce w realizowaniu swoich ambicji.

Z kolei mamom i ich córeczkom chou chou kojarzyć się będzie nade wszystko z zabawką, a ściślej z konkretnym modelem lalki.https://magicplay.pl/?pl_cymbergaje,34 (magicplay.pl/?pl_cymbergaje,34)Jak przekonuje producent, taka lalka zagwarantuje naszemu brzdącowi długie godziny zabawy. Zresztą w czasie przewijania malutka dziewczynka przygotowuje się do przyszłej roli mamy. Oczywiście do pudełka z lalą dołączone są wszelkie niezbędne akcesoria, aby nasza pociecha nie była zmuszona podkradać młodszemu bratu pieluszek jednokrotnego użytku ani cumelków.

Możemy zatem z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że taka zabawka spełnia także, ważne z punktu rozwoju dziecka, funkcje edukacyjne. Z kolei miłośnicy rasowych piesków bardzo dobrze wiedzą, że chou chou to nic innego, jak określenie jednej z ras. Taki czworonóg przypomina trochę pluszową zabawkę, bowiem posiada długie i gęste futerko. Cechą rozpoznawczą rasy pozostaje ogon – miękki i odwinięty na grzbiet czworonoga. Nasze pociechy byłyby niezwykle uradowane, jeżeliby otrzymały takiego właśnie psa w prezencie. Jednakże psycholodzy słusznie przypominają, że zwierzak to nie zabawka i jego zakup należy wprzódy dobrze przemyśleć.

admin

View more posts from this author