dla dzieci i o dzieciach

Co na sto procent musi się znaleźć w wyprawce dla maluszka przychodzącego na świat?

Jeszcze przed pojawieniem się dziecka na świecie jego rodzice nierzadko pytają: jakie rzeczy są potrzebne do opieki nad maluszkiem, który właśnie przyszedł na świat. Podpowiadamy więc, jakiego rodzaju produkty są niezbędne dla noworodka.

Sklepy, które oferują

śpiący niemowlak

Autor: Kat Jordan
Źródło: http://www.flickr.com

sprzedaż produktów dla dzieci pełne są rozmaitych akcesoriów dla nowo narodzonych maluszków. W ich gąszczu możemy się pogubić, na pewno chętnie więc młodzi rodzice skorzystają z paru wskazówek, co muszą kupić dla swojego maluszka, który niebawem przywita świat. Wyprawka dla noworodka musi zawierać bez wątpienia kosmetyki do pielęgnacji skóry dziecka. Rodzice muszą szukać kosmetyków, w których składzie nie ma substancji zapachowych, które naprawdę często u noworodków wywołują reakcję alergiczną. Wyprawka dla noworodka powinna zawierać też ubranka: kaftaniki, body, śpiochy lub pół śpiochy. Zobacz więcej: . Dla tak małych dzieci najlepsze są ubranka , które zostały wykonane z naturalnych tkanin. Konieczne będą także czapeczki, rękawiczki oraz skarpetki. Do kąpieli tak malutkiego dziecka niezbędne są nie tylko kosmetyki, ale również myjka oraz wanienka, wyprodukowana z niedrażniącego skóry włosia szczotka do czesania oraz nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami.
Pieluchy jednorazowe bądź z tetry, ręczniki (sprawdź również: ręcznik personalizowany) do kąpieli, termometry (jeden do mierzenia temperatury ciała pociechy, drugi do mierzenia temperatury wody do kąpieli), butelki oraz proszki do prania odzieży to następne niezbędne akcesoria, które musimy kupić przed bądź tuż po przyjściu dziecka na świat.

Gdy dziecko jest starsze wielu rodziców podejmuje decyzję o zakupie specjalnych leżaczków. Bujaczki, bo tak często są one określane, stworzone są dla dzieci, które na świecie są już co najmniej sześć miesięcy. Bujaczki wyjątkowo delikatnie wibrują, co sprawia płaczący maluch naprawdę szybko się uspokaja i zasypia. Strona źródłowa: aktualna oferta bujaczków. W wielu modelach istnieje możliwość zablokowania wibracji, po zablokowaniu funkcji wibrowania można w nim maluszka nakarmić. Wybierając bujaczek dla pociechy, zwrócić należy uwagę, czy ma on pasy bezpieczeństwa. Niezwykle ważnym szczegółem, o którym należy pamiętać kupując bujaczek, jest możliwość zdjęcia jego obicia. Przy maluchach nie da się uniknąć powstawania plam, dlatego powinno się wybierać takie modele, z których można obicie zdjąć i uprać.

admin

View more posts from this author