dla dzieci i o dzieciach

Ciuchy maleństwa

Przed narodzinami maleństwa modne jest organizowanie przyjęcia z okazji nadchodzącego czasu urodzenia. Zwykle na tego typu przyjęcie zaproszeni uczestnicy przynoszą niespodzianki dla mamy i dla bobasa.

Jak odzyskać formę po ciąży?

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Często jednak najbliżsi nie mają pojęcia, co zakupić, ani co ci jest niezbędne. W podobnym wypadku dobrze jest po prostu powiadomić znajomych a także rodzinę, czego jeszcze nie posiadasz dla potomka. Tym sposobem bez trudu przyszykujesz wyprawkę dla maluszka, jaką weźmiesz ze sobą do szpitala, jak również uzupełnisz pozostałą część konfekcji malucha.

Na początek kompletując konfekcję bobasa powinnaś wziąć pod uwagę to, że mały człowiek bardzo szybko wyrośnie ze swoich pierwszych ubrań, w związku z tym nabywanie kilkunastu sztuk bielizny nie jest potrzebne. W pierwszej kolejności musisz zadbać o to, by twe dziecko miało: 3 szt. śpiochów, także z rękawami, rozpinane na całej długości, 3 szt. pajacyków, jakie rozpinających się na całej długości z przodu, cieniusieńką czapeczkę z bawełny, bawełniane rękawiczki, ręcznik – najlepiej mięciutki, kombinezon, który w dzień wypisu może donieść świeżo upieczony tato. Wszystko to stanowi wyprawkę dla dzidziusia, jaką zabierzesz ze sobą do szpitala. Kosmetyków nie musisz zabierać, albowiem wszelkie potrzebne kosmetyki jak: mydło, spirytus do pielęgnacji pępka, krem do pielęgnowania pupy otrzymasz w szpitalu.

Następnymi koniecznymi akcesoriami dla oseska będą: 4 szt. śpioszków rozpinających się w kroku, 3 sztuki odwiązywanych bluzek, gruby kombinezon z kapturkiem i stopami bądź cieplutki śpiwór, 2 kocyki dla niemowląt, ręcznik kąpielowy, do którego doszyty został kapturek – wszystko to będzie stanowiło uzupełnienie garderoby małego berbecia.

Jeśli ta problematyka Cię wciąga, to możesz zdobyć pokrewne informacje na podnoszone zagadnienie. Po to odwiedź serwis www co robić w zakopanem jesienią.

Jeśli wiesz, że najbliżsi będą kupować twemu maluchowi „ubraniowe podarunki”, uprzedź ich ostrożnie, by nie nabywali ubrań uszytych z farbowanych tkanin bądź ze sztucznymi domieszkami, lecz z miłych materiałów bądź polaru, gdyż skóra niemowlaka jest niezwykle wrażliwa. Ponadto musisz mieć na uwadze, aby nie kupować rzeczy zbyt luźnych, bowiem mogą być dla dzidziusia niezbyt wygodne.

ubranka w hipermarketach stanowią wielki asortyment, w związku z tym nie będziesz miała kłopotów z wyborem odpowiednich rzeczy.

admin

View more posts from this author