misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Ciąża to dla wielu kobiet magiczny okres, więc zwykle decydują się na uwiecznienie swojego błogosławionego stanu na zdjęciach

Król Maciuś Pierwszy
Noszenie nowego życia pod sercem oraz odczuwanie kopniaków swego maleństwa – to najpiękniejsze, co może się przytrafić. Wiele kobiet mówi, że ciąża to magiczny i cudowny czas.

Król Maciuś Pierwszy
Autor: Wydawnictwo W.A.B.
Źródło: Wydawnictwo W.A.B.
Ciąża ma kilka etapów i nie trwa zbyt długo. By po jakimś czasie móc wspominać ten magiczny okres, warto pstrykać masę zdjęć. Możemy wtedy po pewnym czasie pokazać swemu szkrabowi, jak rosło w naszym brzuchu. Fotografie pstrykane w mieszkaniu posiadają specyficzny urok, jednakże nie są profesjonalne. Jeśli więc chcemy, żeby ów wyjątkowy czas został uwieczniony na kliszy przez prawdziwego fotografa, to powinniśmy poszukać kogoś w sieci. Trzeba poczytać o im wszelkie opinie i obejrzeć umieszczone na stronie zdjęcia. Fotograf zawsze stworzy dla nas jakieś tło. Może być to pokój z kominkiem czy zielony ogród. Wybór będzie zależał do nas. Elementem sesji będzie także dobry makijaż. Będzie należycie ustawione światło, a my ułożeni w pozach. Oczywiście wszystko będzie zrobione tak, by wyglądało na swobodne oraz aby oczywiście było widać piękny ciążowy brzuszek. Jeżeli mieszkamy w stolicy oraz ciekawi nas fotografia ciążowa (ciekawa fotografia noworodkowa warszawa) Warszawa posiada masę fotografów, którzy z chęcią podejmą się zadania. Zazwyczaj bywają to osoby, które posiadają niebywale rozwinięty zmysł artystyczny.

Zdjęcia z pewnością przypadną nam do gustu. Zapewne chętnie wrócimy do tego studia, by wykonać jeszcze jedną sesję – może wtedy razem już z nowo narodzonym maleństwem w ramionach.