misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Ciasto czekoladowe tak samo dobre, jak popularne ciasteczka Oreo

ciasto w polewie czekoladowej
Tortczekoladowy to dobry wybór na niemal dowolną imprezę. Doskonale pasuje na przyjęcie urodzinowe, jak i również na powitanie osoby, która powraca po podroży. Opcji jest mnóstwo. Na jaką okazję przygotujesz pyszne ciasto z czekolady zależy tylko od Ciebie. Ale co zrobić, gdy standardowe ciasto czekoladowe wykonywałaś już mnóstwo razy? Czemu by tak nie spróbować czegoś jeszcze bardziej unikalnego? Jest to doskonały pomysł zwłaszcza wtedy, gdy nadchodzi taka czy inna szczególnie istotna okazja.

Autor: Artur

Mogą to być np. osiemnaste urodziny czy ważna rocznica. To okazje bardziej istotne od pozostałych, dlatego dobrze jest to podkreślić. Wyjątkowy tort – www.tort-artystyczny.pl/ będzie doskonałym wyjściem. Na co jednak postawić? Idealnie może pasować tort czekoladowy Oreo(jak zrobić). Cóż to takiego? To, co przychodzi Ci na myśl. To przepyszny tort z czekolady, który smakuje jak pyszne ciacha Oreo. Jeżeli miałaś okazję ich spróbować z pewnością wiesz, że są świetnym przysmakiem na podwieczorek. Tort, który ma smak tak jak ciasteczka sprawdzi się równie doskonale.

Można dostać u cukiernika już zrobiony tort czekoladowy Oreo, ale o wiele więcej przyjemności da Ci wykonanie własnego tortu. Zadanie takie nie jest szczególnie skomplikowane, a ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, by zmodyfikować trochę formę i dorzucić do ciasta jeszcze inne smakołyki. Jeśli pragniesz zrobić coś naprawdę wyjątkowego, to idź do sklepu po parę paczek draży M&M’s, ażeby dorzucić je do ciasta. W ten sposób efektem będzie nie tylko wyjątkowy smak ale również interesujący wygląd ciasta. Jeżeli masz trochę więcej czasu, możesz pogrupować M&M’sy kolorystycznie. Pogrupowane cukierki dodaj do tortu etapami, dzięki temu stworzysz ciastko (polecamy więcej dowiesz się na tej stronie) wyglądające jak tęcza, które zrobi wrażenie na każdym gościu. Przez wzgląd na dużą ilość barw, taki tort nadaje się doskonale też na imprezy dziecięce. Maluchy z pewnością się ucieszą z kolorowego ciasta.