misiowapolana.pl

dla dzieci i o dzieciach

Bierzmy tylko te z atestem

Pefrumy „With Love" Mohito
Im mocniej jesteśmy wrażliwi na przeróżnego typu związki chemiczne, tym bez wątpienia większą uwagę przykładamy na to, czym smarujemy swoje ciało. Im więcej atestów ma dany balsam, albo flakonik wody toaletowej, tym z pewnością czujemy się bezpieczniej, ponieważ mamy znaczniejszą świadomość, że nie wpłyną one źle na naszą skórę oraz że nie pojawią się na niej żadne niechciane krostki lub zaczerwienienia.

kobieta
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego inny perfum
Wprawiliśmy się już, iż na półkach znajdują się perfumy damskie oraz męskie, i nikogo to nie zaskakuje, bo przecież każdy pragnie pięknie pachnieć i do tego wiemy, że całkowicie odmienne zapachy pasują do panów, a zupełnie inne do kobiet. Mimo wszystko coraz częściej mamy szanse również spotkać flakoniki z wodą toaletową dla dzieci ( zobacz: , które są bardzo delikatne, zawierają znacznie mniej związków chemicznych niż te, które proponowane są dorosłym, a jednocześnie sprawiają, iż dzieci również posiadają szansę się poczuć niesamowicie oraz dojrzale.

Czy masz ochotę poznać uzupełniające informacje na prezentowany tutaj problem? Kliknij zatem ten link i przeczytaj więcej porad w serwisie (http://www.gabinetpsychologiczny.sos.pl/) o podobnej tematyce.

Pewnie że nie znaczy to, iż od razu musimy takie rzeczy nabywać, mimo wszystko jeżeli widzimy, iż nasze kilkuletnie dziecko spryskuje się naszymi perfumami, to bez wątpienia lepiej inwestować w coś, co jest przygotowane konkretnie z myślą o nim oraz co będzie pasowało także pod względem zapachu do jego wieku.

Takie kosmetyki muszą przejść naprawdę ciężkie testy
Nikogo nie trzeba namawiać, że im młodsze dziecko, tym delikatniejszą ma skórę, a co się z tym łączy, tym wspanialej i ostrożniej należy o nią dbać. Przez to właśnie wszystkie kosmetyki dla maluchów przechodzą bardzo trudne oraz drobiazgowe testy, tak aby każdy posiadał świadomość, że nabywa dla swojego maleństwa to co jest najlepsze. Takie balsamy oraz kremy pozbawione są chemii, konserwantów i jednocześnie także mają znacznie mniejszy okres przydatności, niż ma to miejsce w przypadku kremów dla dorosłych. Warto zainwestować w dziecięce produkty, bo wtenczas zaoszczędzimy swojemu dziecku wizyty u doktora i nieprzyjemnego swędzenia. Autor:

Korzystajmy ze sprawdzonych produktów
Kiedy już posiadaliśmy dany krem oraz powiemy, iż nie oddziałuje on źle na naszą skórę, to z pewnością trzeba być mu wiernym i kupować tylko jego. Nasza skóra jest zbyt delikatna, żeby mieć szanse na niej eksperymentować, a co się z tym wiąże, nie tylko wybierajmy to co najwspanialsze, lecz jeszcze kupujmy to, co z pewnością jej nie podrażnia oraz co już posiadamy przetestowane.