dla dzieci i o dzieciach

Bezpieczeństwo i wygoda niemowlaka – w jaki sposób usprawnić jego przewijanie?

Pielęgnacja maluszków nie jest łatwym zadaniem. Co warto mieć w domu, by przebiegała zawsze w sposób bezpieczny dla malucha? Jak musi wyglądać toaleta publiczna dopasowana do potrzeb świeżo upieczonych rodziców?

niemowlę

Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com
Przewijanie dziecka wymaga sporej precyzji. Maluch często przebiera nóżkami, zatem ulokowanie go na śliskim podłożu może okazać się niebezpieczne. Z pomocą rodzicom przychodzą producenci przewijaków dziecięcych, które usprawniają zmianę pieluchy, gwarantując bezpieczeństwo dziecku i większy komfort rodzicom zarówno w domu jak i przestrzeni publicznej.

Przewijaki dziecięce to typ nasady ze szczególnymi podporami i miękkimi małymi materacami.

Zrobisz krok naprzód, jeśli zobaczysz, co ma praktyczna oferta. Sprawdź, że faktycznie dane tam umieszczone są istotne.

Rodzice mogą położyć je na szafie albo łóżku, aby prościej przewinąć maluszka. Przydadzą się również w czasie wypadów na przykład do znajomych lub knajpy. Ze względu na podparcia, przewijaki dziecięce nie ślizgają się oraz stabilizują maluszka – Impeco. Co więcej są bardzo lekkie i praktycznie w przenoszeniu. W każdym mieszkaniu znajdzie się element umeblowania, na którym będzie można je ulokować. Warstwy wierzchnie przewijaków wykonane są z ceraty

niemowlę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

lub frotki.

Są mięciutkie, łagodne dla delikatnej skóry malucha, a co więcej szybko wymienialne, dzięki czemu gwarantują sterylne warunki. Przewijaki dziecięce występują w najróżniejszych wariantach – począwszy od nakładek na przykładowo komody aż po stelaże na kółkach, które szybko mogą być przesuwane po pokoju, a ich wysokość- da się ustawić zależnie od wzrostu rodziców. Za sprawą szerokiej oferty przewijaków można zakupić idealny przewijak do domu, jak również wzbogacający wyposażenie toalet publicznych. Także ceny są bardzo różnorodne, od 50 zł za najprostsze fasony aż po 120 zł za taki na kółkach. Przewijaki dziecięce można kupić w sklepach stacjonarnych i online. Jeżeli zależy nam na czasie, trzeba pamiętać, że kupując je online, możemy otrzymać paczkę dopiero kilkanaście dni później. Ze względu na ich rozmiary, również koszt wysyłki jest dość wysoka.

Przewijaki dziecięce to głównie bezpieczeństwo dla dziecka, ale też wygoda dla rodziców. Dzięki wyprofilowanemu kształtu materaca, dziecko nie przesuwa się na boki. Taki przewijak można ustawić na takiej wysokości, żeby rodzic nie był zmuszony nisko się pochylać. Z bogatej oferty sprzedawców, każdy rodzic, czy też właściciel miejsca często odwiedzanego przez rodziny z dziećmi znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb.

admin

View more posts from this author