dla dzieci i o dzieciach

5 sprawdzonych metod profesjonalnego przedłużania włosów

Włosy nierzadko są cienkie, a na dodatek nie mogą urosnąć. Pomimo że stosujemy wszelakie odżywki, oleje czy wcierki, nic nie jest w stanie nam pomóc. Jeśli jednak bardzo chcemy posiadać długie i grube włosy, należy zastanowić się nad ich przedłużeniem.

sposoby przedłużania włosów

Autor: Marcin Kargol
Źródło: http://www.flickr.com
Co stanie się naszym ratunkiem? Oto sprawdzone sposoby przedłużania włosów!

rozwód

Autor: siti fatimah
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpocznijmy od zapoznania się z najprostszymi sposobami, które można wykonać samodzielnie. Jeśli chcemy ogromnej metamorfozy, ale jedynie na krótki czas, należy kupić perukę! Choć można mieć wrażenie, że to banalne, jest to perfekcyjne rozstrzygnięcie do pośpiesznej i krótkiej zmiany. Kolejnym sposobem są pasma clip-on. Wystarczy oddzielić pasma i zaczepić je na naturalnych włosach.

Prezentowany artykuł Ci się spodobał? To odwiedź serwis osteopata lublin, a znajdziesz więcej podobnych danych, które również będą fascynujące.

Metoda jest bardzo nieinwazyjna, a „doczepek” możemy się pozbyć, kiedy tylko chcemy. Jeśli jednak jesteśmy pewni, że interesuje nas wydłużenie włosów na dłuższy czas, warto wybrać się do zakładu fryzjerskiego. Jedna z najlepiej ocenianych metod przedłużania włosów to metoda keratynowa. Pasemka włosów mają łuski na końcówkach, a za ich pomocą i wysokiej temperaturze przyczepia się nienaturalne pasemka z własnymi włosami. Choć może się zdawać, że 180 stopni to dużo, warto zauważyć, że prostując lub używając lokówki korzystamy z wyższej temperatury. Włosy wydłużamy na czas do trzech miesięcy. Następna metoda zwana jest japońską. Pasemka przyczepiane są przy pomocy warkoczyków na małych gumkach. To kolejna metoda mało inwazyjna. Minusem jest fakt, iż sztuczne pasma trzymają się do ok. 1 miesiąca. Innowacyjnym sposobem jest przedłużanie za pomocą lasera. Łącznik jest bardzo cienki, dlatego też przyczepione pasma są niemal niewidoczne. Fryzurę można farbować, a także używać prostownicy czy korzystać z lokówki. Dodatkowo warto wspomnieć, że metoda jest długotrwała, wytrzymuje nawet to sześciu miesięcy.

Spływy kajakowe Święta

Autor: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl
Włosy przedłużymy tak samo samodzielnie, jak i w zakładzie fryzjerskim.

Są dostępne przeróżne sposoby przedłużania włosów, każdy znajdzie coś dla siebie. Należy po prostu wybrać idealny dla nas sposób i cieszyć się z pięknej fryzury. Doczepiane pasma sprawią, że fryzura będzie gęste i dowolnej długości. Wśród opisanych wyżej metod na pewno znajdziemy odpowiednią.

admin

View more posts from this author